Seda kinnitas Venemaa kultuuriminister Aleksandr Sokolov pärast tsaar Nikolai II ema Maria Fjodorovna ümbermatmist Peterburis.
Kultuuriminister ütles, et valitsus ei kavatse kunagi tagastada pärast oktoobrirevolutsiooni Venemaal aristokraatidelt konfiskeeritud vara. Tema sõnul ei anna tsaarinna Maria Fjodorovna põrmu ümbermatmine Venemaale mingit põhjust seda teemat taas tõstatada, kirjutab RIA Novosti.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 06.08.26, 14:29
Ridaelamu elanik eeldab korteriga võrreldes suuremat privaatsust
Uuesalu on noor, arenev ja looduskeskne küla Tallinna lähedal Rae vallas Tartu ja Viljandi maantee vahelisel alal, kuhu on kodu leidnud enam kui 300 leibkonda. Suure osa sealsetest majadest ehitas Tartal Grupp ja ettevõtte kinnisvara projektijuht Ard Ernits rääkis pisut ka elamute ehitusprotsessist Põdra tee ridaelamute näitel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele