• 07.11.21, 19:45

Ehitusmaterjalide TOPi võitja: õhus on deglobaliseerumise hõngu

"Äripäeva TOPi" saates räägime ehitusmaterjalide tootjate TOPist. Stuudios on TOPi võitja Krimelte juht Peeter Tohver ja KPMG audititeenuste juht Indrek Alliksaar.
Krimelte juht Peeter Tohver
  • Krimelte juht Peeter Tohver
  • Foto: Meeli Küttim
Krimeltel on nii tootmist kui ka turge üle maailma ning ettevõte on edukalt ära kasutanud ühe Eesti ettevõtja konkurentsieelise – ajada asju nii idas kui ka läänes. Koroonakriis ja tarneraskused on aga ilmekalt välja toonud globaalse tegutsemise nõrgad kohad. Kui siia lisada veel poliitilised alatoonid, on alternatiivide kaalumine muutunud igapäevaseks ja maailm tüürib hoopis selles suunas, et sõltuvusi tuleb vähendada.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.10.25, 15:20
Tartu ehitus- ja sisustusmessil antakse nõu hoonete kaasajastamiseks ning sisustamiseks
10.-12. oktoobril toimub Tartus mess Ehitus ja Sisustus, millest võtab tänavu osa 70 ettevõtet, kelle tegevusvaldkonnad ulatuvad üldehitusest kuni sisustamiseni välja. Tulenevalt aastaajast pannakse palju rõhku energiasäästlike lahenduste tutvustamisele, kuid esitletakse ka sisustustrende. Eraldi väljapanek on pühendatud saunamajadele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele