• 04.12.20, 16:48
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Hiiumaa TOP: arhitektid kasvatasid käivet ligi 200 % ja võtsid võidu

Tänavuse Hiiumaa ettevõtete TOPi parimaks pürgis arhitektibüroo, mis varasematel aastatel kuulus samuti edetabelisse, aga jäi esikohast kaugele.
Rae riigigümnaasiumi ja spordihoone arhitektuurivõistlusel saavutas ettevõte 2. koha.
  • Rae riigigümnaasiumi ja spordihoone arhitektuurivõistlusel saavutas ettevõte 2. koha.
  • Foto: Dagopen
Hiiumaa TOPi esimeseks sai sel aastal arhitektibüroo Dagopen, kes näitas oma maakonna tegijate seas väga head minekut ka 2017. aastal, kui edetabelis saadi 12. koht.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.03.26, 15:43
Sama hind, erinev vastutus. Mis jääb turvalahenduste pakkumisi võrreldes märkamata?
Kui ettevõte vajab oma kontorile, ehitus- või tööstusobjektile turvalahendust, siis tavaliselt algab protsess üsna sarnaselt. Koostatakse lähteülesanne, küsitakse pakkumised mitmelt pakkujalt ning kõrvutatakse hindasid. Kui pakkumiste hinnad on enam-vähem sarnased, tundub valik lihtne. Valitakse pakkuja, kes mahub etteantud eelarvesse ja kelle lahendus näib piisav.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele