Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Läänemaa edukaim firma müüb ehituskaupa
Läänemaa edukaim ettevõte oli põhiliselt ripplagede ja akustiliste seinapaneelide müügiga tegelev Tandem Kaubandus OÜ, mille müügitulu oli mullu 2,23 miljonit ja ärikasum 0,61 miljonit eurot.
Kleebiseid saab sättida endale meelepärasesse mustrisse.
Ettevõtte üks omanik Ike Lilleorg ütles, et eelmise aasta head tulemused tulid tänu ekspordile. „Hakkasime tegema aktiivset müüki välismaistele klientidele, peamiselt Soome," lausus ta.
Kevadel hooldame niidukeid ja õlitame terrasse, aga puitfassaadi hooldamine ei tule sageli mõttessegi ning ega see polegi iga-aastane töö. Ent kui fassaadihooldus jääb pikalt tegemata, võib peagi ees oodata voodrilaudade vahetus, mis on suur ja kulukas ettevõtmine ka siis, kui otsustad seda oma jõududega teha.