Äripäev avaldas tänavuse varakate pingerea ehk Eesti Rikaste TOP500, kuhu nagu eelmistel aastatelgi jõudis ka mitmeid ehitusmaterjalide tootmisega tegelevate ettevõtete omanikke. Ehitusuudised noppis välja jõukaimad isikud, kelle ettevõtted on muu hulgas ka materjalitootmises tegevad: pea kõigi tabeli etteotsa jõudnute ärid küünivad ehitusmaterjalidest kaugemale.
Nii Vello Kunmanit (vasakul) kui Aivar Tuulbergi süüdistatakse Savisaarele altkäemaksu andmises. Foto on tehtud Harju Maakohtus 2017. aastal.
  • Nii Vello Kunmanit (vasakul) kui Aivar Tuulbergi süüdistatakse Savisaarele altkäemaksu andmises. Foto on tehtud Harju Maakohtus 2017. aastal.
  • Foto: Andras Kralla
1.Vello Kunman. Rikaste edetabelis 103,5 miljoni euroga 28. kohale jõudnud Kunman oli mullu 96,9 miljoni euroga. Kunmani võib ehitusmaterjalide töösturite hulka liigitada vaid tinglikult: talle kuulub valdusfirma Esraven, mille tütarfirmad toodavad ehitusmaterjali, põllumajandussaadusi, toidukaupu, haldavad kinnisvara ja müüvad sisustuskaupu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:44
Renoveerimine ei pea olema stressirohke projekt
Renoveerimisest räägitakse Eestis palju, kuid praktikas lükatakse vajalikud tööd sageli aastaid edasi. Mitte ainult rahapuuduse tõttu, vaid seepärast, et kogu protsess tundub kinnisvaraomaniku jaoks keeruline ja killustatud. Tellides ühelt ettevõttelt aknad, teiselt soojustuse ja kolmandalt krohvimise, tuleb lisaks kogu tööd koordineerida ning loota, et kõik detailid omavahel kokku sobivad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele