Äripäeva koostatud Saaremaa parimate ettevõtete edetabeli võitis Eestis, Soomes ja Rootsis fassaaditöid tegev ehitusfirma.

- Tigutorni fassaad Tartus on Deckol Nord OÜ tehtud. Tigutorn on pärjatud aasta ehitise tiitliga.
- Foto: KRISTJAN TEEDEMA
Deckol Nord OÜ kirjutab majandusaasta aruandes, et firma visioon on olla fassaadide soojustamise ja hoolduse valdkonnas professionaalseim ehitusettevõte Põhjamaades. Ettevõtte 2017. aasta käive oli 4,4 miljonit eurot, mis kahekordistus võrreldes 2016. aastaga. Müügitulust moodustas teenuse osutamine Eestis 43%, Soomes 44% ja Rootsis 13%.
Seotud lood
Haapsalu Uksetehas avas novembris Tartus aadressil Lõõtsa 5 uue esindussalongi, et olla Lõuna-Eesti klientidele lähemal. Tegemist on ettevõtte teise salongiga ning tegu on tehase arenguloos olulise sammuga– 2026. aastal tähistab Haapsalu Uksetehas juba oma 35. tegevusaastat.