• 08.03.19, 11:48
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ehitusmaterjalide tootjail särav aasta

25 aastat järjest koostatud Eesti edukate ettevõtete edetabelis on võidurõõmu nautinud kokku 17 ettevõtet. Sel aastal võitnud ehitusmaterjalide tootjale TMB on see esimene tiitel. Varasematel aastatel on TMB olnud esikümnes nii ehitusmaterjalitootjate TOPis kui ka Tartumaa ettevõtjate TOPis.
Ehitusmaterjalide tootjail särav aasta
  • Foto: Väinu Rozental
Esimest korda Äripäeva koostatud Eesti edukate ettevõtete TOP 100 ajaloos on võitja ehitusmaterjalitootja. Paljudele selle valdkonna ettevõtetele oli eelmine aasta ajaloo parim.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.03.26, 13:54
QuickView seireplatvorm on end tõestanud nii suurtel kui väikestel ehitusprojektidel
Ehitusobjektidele mõõteseadmete paigaldamine ja monitooring on tänapäeval lahutamatu osa nii ehitus- kui ka taristuprojektidest. Selle abil jälgitakse konstruktsioonide liikumist, pinnase vajumist, keskkonnamõju ning kontrollmeetmete toimivust. Isegi väiksemad projektid võivad tekitada märkimisväärses koguses andmeid, mis pärinevad erinevatest mõõteseadmetest ja on esitatud eri vormingutes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele