Autor: Ingrid Piirsalu, Digitaalehituse klastri kommunikatsioonijuht • 18. aprill 2022

19.04 toimub WDBE 2022 programmi tutvustav veebiseminar

WDBE ehk WORLD OF DIGITAL BUILT ENVIROMENT konverents tuleb taas ning veel võimsamalt kui varem. Sügisene tippsündmus toimub 28.-30.09 nii Tallinnas, Helsingis kui ka kahe linna vahel seilaval laeval. 19.04 kl 15 toimub veebipõhine konverentsi tutvustav avaseminar. Müüki tuleb piiratud koguses varajase soetaja pileteid.

Mis on WDBE?

WDBE´l kohtuvad digiehitusvaldkonna helgemad pead ning jagavad infot ja kogemusi valdkonna uuenduste ning arenduste kohta. Samuti on see koht, kus luua ärikontakte ning tutvustada omi tooteid ja teenuseid.

WDBE kogukond koondab kinnisvara ja ehitussektori spetsialiste, valitsus- ja linnaametnikke, arhitekte, insenere ja teisi eksperte ning teadlasi, kes töötavad BIM-i, VDC-, AR/VR-i, suurandmete, analüütika, IOT-i ja virtuaalprojektidega.

WDBE´d korraldavad soomlased ja eestlased koos. Eesti poolt Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Digitaalehituse klaster, Soomest KIRAHub, BLOXHUB, Soome Keskkonnaministeerium, RIL.

Kõik huvilised on oodatud kuulama, seminar on tasuta!

Registreerunutele saadetakse seminari jälgimiseks link. Võimalik on ka järelvaatamine. Registreerumine veebiseminarile: https://kirahub.typeform.com/to/dmGHyEJM

Projekti toetab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) Euroopa Regionaalarengu Fondi Vahenditest.

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785