Autor: Ehitusuudised • 4. mai 2021

6. mail toimub WDBE seminar Kas me tõesti peame kontoritesse tagasi pöörduma?

Seminaril mõtiskletakse selle üle, milliseid kontoriruume me vajame uue, niinimetatud hübriidtööviisi jaoks. Kuidas need ruumid võiksid ja saaksid edendada loovust, heaolu ja tootlikkust? Kuidas peaks kinnisvara- ja ehitussektor nende uute vajadustega kohanema? Milliseks kujunevad uued teenuste kontseptsioonid ja ärimudelid ja milline on digitaalsete lahenduste roll selles kõiges?

COVID-19 on enamikke meist sundinud kaugtöörežiimile ning kontorid on tühjaks jäänud. Koroonaaja kogemus on avaldanud tohutut mõju sellele, kuidas me edasi töötame. Paljud meist aimavad, et tagasiminekut n-ö normaalsusesse enam ei ole, aga milliseks siis meie elu- ja töökorraldus kujuneb?

6. mail toimuval seminaril mõtiskletakse selle üle, milliseid kontoriruume me vajame uue, niinimetatud hübriidtööviisi jaoks. Kuidas need ruumid võiksid ja saaksid edendada loovust, heaolu ja tootlikkust? Kuidas peaks kinnisvara- ja ehitussektor nende uute vajadustega kohanema? Milliseks kujunevad uued teenuste kontseptsioonid ja ärimudelid ja milline on digitaalsete lahenduste roll selles kõiges?

Seminari avab YIT´i pakkumiste ja teenuste arendamise asepresident Anders Stenbäck ning tema ettekandele järgnevad ülemaailmse WDBE ehk World Summit on Digital Built Environment kogukonna ekspertide ettekanded ja paneeldiskussioonid. Eestlastest võtab seminaril sõna Kaia Kirs Reminetist.

Seminari korraldavad Soome poolt KIRAHub, YIT ja Eestist Digitaalehituse klaster, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium.

Registreerumine ja lisainfo leiad siit

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785