Autor: Äripäeva eriprojektide ja sisuturunduse üksus • 29. aprill 2020

Arensi disainköögi tellimine toimib edukalt ka kontaktivabalt

Köögimööbli ettevõttes Arens jätkub töö aktiivselt vaatamata eriolukorrale. Tehases kasutatav robottehnoloogia on viirusekindel, materjalide tarned toimivad ning kliendid ja töötajad saavad omavahel suhelda läbi erinevate kommunikatsioonivahendite.
Üleval Arensi loomutruu visuaaliga 3D kujundus tulevasest köögist ja all pilt reaalsest köögist.
Autor: Arens

Küsimusele „Kuidas ja kas on mööbli projekteerimine ja tootmine tänases situatsioonis võimalik?”, vastab jaekliendi müügijuht Aune Meelind: „Hästi on võimalik, kõik toimib. Meie salongide töötajad on igapäevaselt kättesaadavad sidevahendite teel ning nagu viimane kuu on näidanud, toimivad köögitellimise protsessid edukalt ka distantsilt.”

Töö protsess on järgmine: klient kasutab üldkontakti või leiab disainerite kontaktid www.arens.ee kodulehelt (Tellimisinfo/eriolukord) ning võtab ühendust helistades või kirjutades. Seejärel selgitatakse nii algset ideed kui ka ruumi mõõte, vee-, elektri ja ventilatsiooni ühenduste ning uste-akende asukohti. Materjalide ja furnituuriga saab tutvuda samuti Arensi kodulehel, kus on kogu aktuaalne valik kenasti esitletud. Lisaks leiab klient ka kodulehelt inspiratsiooni oma tulevase köögi planeerimiseks ja disainimiseks.

Arensi disaineri poolt 3D-programmis loodud köök
Autor: Arens AS

Nende andmete põhjal projekteerib disainer köögimööbli, leiab sobiva disainilise lahenduse, konsulteerib nüansside asjus kliendiga ning mööblit tellides saab klient oma tulevast kööki näha ka peaaegu fotokvaliteedis. Arens kasutab loomutruu visuaaliga 3D kujundusprogrammi Winner, kus hind moodustub automaatselt vastavalt konkreetse projekti detailidele. Soovi korral saab valitud mööblimaterjalide ja furnituuriga lähemalt tutvuda, leppides disaineriga kokku salongi külastuse aeg.

„Siiski on vältimatuks kontaktiks tellimisprojekti juures enne tootmise alustamist köögi täpne mõõdistamine. Köögi projekteerimine on tõsine rätsepatöö ja ruumi väga täpsed mõõdud on laitmatu lõpptulemuse saavutamiseks olulised,” lisab Aune Meelind.

Hoiame end ja teisi ning jääme terveks!

www.arens.ee

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785