(Sisuturundus) Stanley Black & Decker: mood on jõudnud ka tööriistasektorisse

Black+Decker, Stanley, Stanley Fatmax, DeWalt, Lenox ning Irwin on tuntud nimed igale ehitusinimesele. Eestis esindab neid kaubamärke Stanley Black & Deckeri Baltikum, mis suurendab aasta-aastalt siinset turuosa ning varustab kliente tööriistamaailma kõige uuemate toodetega.

Nii professionaalsele ehitajale kui ka kodutarbijale mõeldud elektri- ja käsitööriistu, tööriistakaste ning erinevaid kinnitusvahendeid tootev Stanley Black & Decker pakub oma innovaatilisi, kvaliteetseid ning asendamatuid lahendusi juba enam kui 170 aastat. Lai tooteportfell, kvaliteetne toodang ja pidev tootearendus ongi Stanley Black & Deckeri põhitunnused. 

Aastal 1922 tuli Raymond Dewalt turule esimeste puidutööstuses asendamatuteks saanud juhtmega saagidega, mis kasvatas kordades tootmise efektiivsust. Tänaseni on DeWalt pühendunud sellele, et toota enam kui tuhandes tehases üle maailma juhtivaid, patenditud tehnoloogiaga innovaatilisi lahendusi, mida nimetatakse õigustatult ehitusvaldkonna Mercedesteks. DeWalti elektritööriistad on kaetud 1+2-aastase tootjagarantiiga.

Kodumeistrile pakub asendamatut tööriistaparki kontse
rni teine tuntud tootja Black+Decker, kellele kuulub au olla maailma esimese elektritrelli leiutaja. Ettevõtte insenerid pakuvad ohutut tehnoloogialahendust, lihtsustamaks igapäevatoimetusi nii kodus kui ka aias. Valida tuleb vaid õige tööriist avade puurimiseks, mööbli kokku panemiseks, vanade aknaraamide lihvimiseks või hoopis aia korrastamiseks. Ka murutrimmerid, lehepuhurid, hekilõikurid ja palju muid aiatööriistu on saadaval nii juhtmega kui akutoitega lahendusena.

Stanley Black & Deckeri Baltikumi müügikoordinaator Maksim Gendelevitch toob laiast tootevalikust rääkides
välja, et kontserni toodanguga saab tutvuda nii nende müügiesindajate juures kui ka spetsiaalsetel mobiilsetel demopäevadel, mil spetsialistid sõidavad tehasesse koolituspäevi läbi viima. Koolituspäevi väärtustavad kliendid väga kõrgelt, sest inimestel on suur huvi reaalselt näha uusimaid tööriistu töötamas, proovida neid ning valida töödele vastavalt õige seade: kas Black+Decker, Stanley Fatmax või DeWalt´i masin.

Eesti inimene on aldis uusi tooteid proovima

Stanley Black & Deckeri Baltikumi partneri Tallmac Tehnika OÜ müügijuht Rene Kuurberg nendib, et vastupidiselt Läti ja Leedu inimestele võtavad nii Eesti koduehitajad kui ka professionaalid innovatiivseid tooteid väga kiiresti omaks. „Loomulikult tõusevad iga aastaga tarbijate nõuded tööriistade kvaliteedile ja samuti järelteeninduse kvaliteedile. Tööriistades hinnatakse lisaks tehnilisi omadusi, kasutusmugavust, innovatiivsust. Eks vaadatakse ka hinda, kuigi aina enam peame tõdema, et ka nii-öelda pühapäevaehitajad soetavad endale professionaalidele suunatud tööriistu.”

Väga oluline on tema sõnul, et ühte tooteperre kuuluks võimalikult lai valik erineva otstarbega tööriistu. See tähendab, et ühel akuplatvormil saab laadida näiteks nii trelli, saagi kui ka lõikureid ning kõigi nende akusid omavahel vahetada. „Kui klient on valmis investeerima pikaajaliselt ja tervesse tooteperekonda, soovib ta kindlustunnet, et tööriistad teeniksid teda kaua ning tõrgete puhul oleks olemas koht ja inimesed, kes aitavad.”

Tihedat suhtlust klientidega ja nende positiivset tagasisidet peab äärmiselt tähtsaks ka Stanley Black & Decker, testides seda igal aastal läbi sõltumatu turu-uuringufirma küsitluste. „Rõõm on tõdeda, et lõppkasutajad hindavad meid kõrgelt – nii tooteid kui ka suhtlust, järelteenindust ning klientide arvamusega arvestamist. Aga kuidas saaksimegi õiges suunas areneda, kui me oma kliente ei kuulaks?” räägib ettevõtte Baltikumi müügijuht.

Rene Kuurberg kui ka Maksim Gendelevitch nendivad, et tänapäevane tööriist peab olema lisaks tehnilistele võimetele ka välimuselt äge, visuaalselt kena vaadata ning käele ergonoomiline. „Kui inimestel on valida antivibratsioonitehnoloogiaga haamri ja tavalise, kätt rohkem põrutava haamri vahel, soovivad nad proovida pigem uut ja moodsat tööriista. Võib öelda, et mood on jõudnud ka tööriistade sektorisse!”

Stanley, Stanley Fatmax ja Irwin asendamatud käsitööriistad ja hoiustamislahendused ning Black+Decker, Stanley Fatmax ja DeWalti kvaliteetsed ja vastupidavad elektritööriistad on kergesti leitavad hästi varustatud ehitusmaterjalide kauplustes ning tööriistakeskustes üle Baltikumi.

Stanley Black & Decker püüab Baltikumis liidrikohta

Maailma mastaabis number 1 tööriistatootja Stanley Black & Decker loodab lähemate aastate jooksul Baltimaades rohkem kanda kinnitada ning tänu klientide usaldusele ja eelistusele tõusta siin samuti liidrikohale aku- ja elektritööriistade müüjana.

Kontserni kogukäive üle maailma oli 2017. aastal 12,7 miljardit dollarit, millest käsitööriistad ja tööriistakohvrid moodustasid 8,8 miljardit. Igas kvartalis tuuakse turule mitukümmend uudistoodet ning nii USA kui ka Inglismaa tehastes teevad sadakond inseneri pidevat arendustööd uute innovaatiliste tööriistade loomiseks.

Aastaks 2022 plaanib Stanley Black & Decker jõuda 22 miljardi dollari suuruse käibeni, mida ei kavatseta saavutada pelgalt orgaaniliselt, vaid täiendada oma portfelli teiste tootjate ostmisega. Tegelikult ei ole ettevõtte kasv Baltikumis juba täna sugugi väike, vaid ulatub Maksim Gendelevitchi sõnul keskmiselt mõnekümne protsendini aastas, mis on sellise turuosa puhul väga hea näitaja. Eesti, Läti, Leedu esindused kuuluvad koos teiste Kesk- ja Ida-Euroopa riikidega Poola peakontori alla ning moodustavad koos Šveitsi, Austria ja Saksamaaga ühtse regiooni, mille kogukäibe eesmärgiks on üks ilus ümmargune number: 1 miljard dollarit aastas. Kokku töötab kontserni siinses regioonis veidi üle 800 inimese.

„Meie eesmärk on tõusta Baltikumis oma valdkonna liidriks,” tunnistab Maksim Gendelevitch, lisades, et selle nimel käib aktiivne koostöö edasimüüjate, partnerite ja tehaste vahel. Ettevõtte tootmisüksused asuvad üle maailma: suurem osa Euroopas müüdavaid akutööriistu on toodetud Euroopas, juhtmega masinad on valmistatud nii Euroopas, USAs kui ka Kaug-Idas. Stanley Black & Decker põhimõte on hajutada tootmist üle maailma, et hoida logistikakulusid madalal ning pakkuda seeläbi klientidele sõbraliku hinnaga kvaliteettööriistu. „Meie moto kõlab „For Those Who Make The World” ehk teisisõnu loome lahendusi ja muudame igapäevategemisi lihtsamaks ning ohutumaks nende jaoks, kes ehitavad meie maailma.”
 

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed