• 13.02.25, 12:35

Eesti ettevõtja aitab Ukrainas ehitada maju, mis jäävad sõjas püsti

Ehitusmaterjali müüja Warmcool on liikunud Ukraina turule, kus müüb lõhkamiskindlat ehitusplokki, ütles ettevõtte kaasomanik ja juhatuse liige Andres Vogt.
Eesti ettevõtja aitab Ukrainas ehitada maju, mis jäävad sõjas püsti
  • Foto: Andras Kralla
Vogt rääkis Äripäeva raadio teisipäevases hommikuprogrammis kõlanud intervjuus, et ehitusplokk on juba Ukrainas ära katsetatud. Warmcool on Isotexi ehitusplokkide ametlik edasimüüja Eestis, kes peagi toob näitamisele ka eraldi kuulitabamustega tüki, mis peaks tõestama ehitusmaterjali sobivust sõjakoldesse.
Vogt jagas ka kogemust, kuidas neil õnnestus saada Ukrainas leping koos allkirjadega vähese bürokraatiaga ehk sisuliselt pooleteise päevaga.
Andres Vogti intervjueeris Ireene Kilusk.
Eesti ettevõtja aitab Ukrainas ehitada maju, mis jäävad sõjas püsti
00:00

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.25, 15:18
Optimus Systems: kuidas väike meeskond on kasvanud Eesti turvasektori liidriks
Kui ettevõte sünnib soovist teha midagi sisukat ja põnevat, ei pruugi esialgu ollagi suurt strateegiat ja visiooni. Ent kui sellele lisandub aastatepikkune sihikindlus, oskus õigeid otsuseid teha ja kirg valdkonna vastu, võib sellest kasvada midagi suurt. Just nii on läinud ettevõttega Optimus Systems, mis alustas 20 aastat tagasi viieliikmelise meeskonnana ning on nüüdseks kasvanud Eesti turvavaldkonna liidriks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele