• 20.09.23, 15:59

Meelis Einstein kasvule ei panusta

Kogused on löögi all ja mahud aina vähenevad, tsemenditootja Heidelberg Materials Kunda juht Meelis Einstein ei oota kasvu ettevõtte ühelgi kolmel suunal.
Kuidas hakkab ehituses minema talvel, see sõltub suuresti ilmast, ütles Äripäeva raadios suurtööstur Meelis Einstein.
  • Kuidas hakkab ehituses minema talvel, see sõltub suuresti ilmast, ütles Äripäeva raadios suurtööstur Meelis Einstein.
“Optimistlik vaade on, et jääme järgmisel aastal võib-olla selle aasta tasemele,” rääkis Einstein Äripäeva raadio hommikuprogrammis ettevõtte käibest ja lisas, et see on võimalik ainult hinnatõusu tõttu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.25, 10:46
Kuidas muudab uus isolatsiooniplaat fassaadi paigaldamise kiiremaks ja säästlikumaks?"
PAROC® toob ehitusturule uue toote – PAROC Linio 10cc. Tegemist on kaasaegse kivivilla soojusisolatsiooniplaadiga fassaadide jaoks (ETICS), mille mõlemad pooled on juba tehases kruntvärviga kaetud. See lahendus aitab ehitusplatsil tööd tõhusamalt korraldada, säästes paigaldusaega ja vähendades liimikulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele