Eramaja omanikul on küttesüsteemide valikuvõimalused suured ning turg on kirju, tunnistab Pelletikeskuse ärijuht Aavo Isak saates Eramaja ehitus.
Küttesüsteemi valikul lähtutakse tavaliselt mugavusest, hinnast ja keskkonnasäästust ning Aavo Isak rõhutab, et viimase seisukohalt pelletküttele palju alternatiive pole.
Saates tutvustab Isak pelletkütteks vajaminevaid seadmeid ning räägib viimase põlvkonna süsteemist, kuhu saab integreerida ka teisi kütteliike ning mis sisaldab majakontrollereid.
Saatejuht on Lauri Leet.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Uuesalu on noor, arenev ja looduskeskne küla Tallinna lähedal Rae vallas Tartu ja Viljandi maantee vahelisel alal, kuhu on kodu leidnud enam kui 300 leibkonda. Suure osa sealsetest majadest ehitas Tartal Grupp ja ettevõtte kinnisvara projektijuht Ard Ernits rääkis pisut ka elamute ehitusprotsessist Põdra tee ridaelamute näitel.