Teisipäevases hommikuprogrammis kaardistasime olukorda ehitusturul koos ehitusfirma Rand & Tuulberg Grupi omaniku ning juhatuse liikme Raivo Randiga, kes ennustas eelmise aasta lõpul tulevaks aastaks veel suuremaid väljakutseid.
Ehitusettevõtja Raivo Rand.
  • Ehitusettevõtja Raivo Rand.
  • Foto: Raul Mee
Kas hirmud on realiseerinud ning milline on ehitusettevõtja visioon järgmiseks 12 kuuks, selgub intervjuust. Samuti rääkisime Randiga, mis mured on seoses ehitajate koolitamise ja tööjõuga ning kuidas mõjutavad karmistuvad ehitusnõuded turgu.
PANE TÄHELE!
Raivo Rand esineb 4. detsembril toimuval Eesti Ehituskonverentsil 2019.
Vaata kava ja pane ennast kirja SIIN.
Kuula intervjuud siit:

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.06.26, 14:12
Laduks 15: ettevõte, mis on 15 aastat keskendunud ainult Eesti turule ja kliendile
“Me pole kunagi öelnud, et tahame olla kõige suuremad. Oleme alati tahtnud olla kõige paremad,” ütleb tõstuste, tööstususte, tuletõkkeuste ning laadimisseadmete lahendustele spetsialiseerunud ettevõtte Laduks tegevjuht Holger Tasane. Kui 2008.–2009. aasta kriisi ajal rääkisid ettevõtted peamiselt eksportimisest ja Skandinaavia turgude vallutamisest, siis Laduks otsustas minna vastassuunas ning nägi võimalust Eesti klientides ja siinses ehitussektoris.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele