• 21.06.19, 10:10
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ehitust ootab ees revolutsioon

Saate "Eetris on ehitusuudised" külalised on majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi ehitus- ja elamuosakonna juhataja Ivo Jaanisoo ning digitaalehituse valdkonna juht Jaan Saar, kes tutvustavad riigi tegemisi ehitusvaldkonna põhjalikul uuendamisel ja digirevolutsiooni elluviimisel.
Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi ehitus- ja elamuosakonna juhataja Ivo Jaanisoo.
  • Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi ehitus- ja elamuosakonna juhataja Ivo Jaanisoo.
  • Foto: Raul Mee
Tutvustame uut ehitisregistrit, e-ehituse platvormi, e-ehituse teemaveebi ning kokkuleppeid ühtsele klassifikatsioonisüsteemile üleminekul.
Saatejuht on Lauri Leet.
Kuulake saadet siit:

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.25, 10:44
Eesti firma lubab välisvoodrilaudadele 50 aastat garantiid
Kevadel hooldame niidukeid ja õlitame terrasse, aga puitfassaadi hooldamine ei tule sageli mõttessegi ning ega see polegi iga-aastane töö. Ent kui fassaadihooldus jääb pikalt tegemata, võib peagi ees oodata voodrilaudade vahetus, mis on suur ja kulukas ettevõtmine ka siis, kui otsustad seda oma jõududega teha.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele