Soome ehitusfirma SRV alustab töötajatega läbirääkimisi, et töötajate arv ja kulud praeguse turuolukorraga vastavusse viia, teatas etteõte.
Ehitusfirma SRV hakkab Soomes koondama
  • Foto: Erik Prozes
Eesmärk on vähendada töötajaskonda kõige rohkem 45 inimese võrra, ettevõttes on kokku tööl 870 inimest. Turuolukorraga kohanemise meetmetega tahab SRV järgmisel aastal kokku hoida 6–8 miljonit eurot kulusid, koondamised on üks osa sellest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 11:36
Kaunis ja vastupidav: kuidas valida õige looduskivi sillutisele
Teede, platside ja terrasside rajamisel ei ole looduskivi ainult esteetiline valik, vaid tegu on ühe vastupidavaima ning ajas kestvaima lahendusega, mis sobib ühtviisi hästi nii koduaedadesse kui linnaruumi.

Enimloetud

1
Uudised
  • 30.06.26, 08:34
Eesti ehitusinsener plaanib renoveerida soomlastelt ostetud legendaarse villa: “Investorid on teretulnud”
2
Uudised
  • 30.06.26, 07:32
TalTechi teadlased: miks sõidab Tallinna tagamaa autoga? Sest ööpäevas on ainult 24 tundi
Korteri ruutmeetri mediaanhind langeb tagamaal keskmiselt 73 euro võrra iga lisanduva autominuti kohta.
3
Uudised
  • 29.06.26, 09:06
Ehitusfirma võlg kukutas Decora kahjumisse
4
Uudised
  • 29.06.26, 15:14
Galerii: Embach Ehitus sai Tartu suure arenduse sarikate alla
Vaata, kes seal olid ja mida nad tegid!
5
Uudised
  • 29.06.26, 15:34
Kahjumisse kukkunud Decora Rakvere kaupluse ehitamisega ei kiirusta
6
Uudised
  • 30.06.26, 07:55
Korterite flippimine tagab väiksemale ehitajale kasumi
Pilleson näitab, kuidas flipitud korteri väärtus kasvab ja kui kaua selleks aega kulub

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele