• 05.01.21, 16:21
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Merko valab miljonite eest Tehnopolile betooni

Merko Ehituse kontserni kuuluv Merko Ehitus Eesti sõlmis täna Astlanda Ehitusega ligi 4 miljoni euro suuruse betoonitööde lepingu Tehnopoli büroohoone ja parkimismaja ehitusel, teatas ettevõte börsile.
Merko valab miljonite eest Tehnopolile betooni
  • Foto: Raul Mee
Lepingu raames rajatakse Tallinnas Mustamäe linnaosas asuvasse Tehnopoli teadus- ja ärilinnakusse Tehnopol 3 nime kandva ühe maa-aluse ja kaheksa maapealse korrusega büroohoone ja parkimishoone betoonkonstruktsioonid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.03.26, 09:25
Katuseaken ei ole enam ainult valgusallikas, vaid osa hoone energiatõhususest
Lamekatuste puhul on loomuliku valguse lahendamine olnud kompromiss tehniliste piirangute ja arhitektuursete ambitsioonide vahel. Viimastel aastatel on aga katuseakende tehnoloogia areng seda tasakaalu muutnud. Üha enam nähakse katuseakent lahendusena, mis aitab korraga tuua ruumi valgust, tagada ventilatsiooni ning hoida energiakulud kontrolli all.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele