• 15.02.19, 12:16
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eduka ehitusfirma omanikud naudivad rahasära

Eesti üks suuremaid ehitusettevõtteid Merko Ehitus maksab juba mitmendat aastat järjest omanikele hunniku omanikutulu, istudes samas endiselt korraliku rahapaja otsas.
.
  • .
  • Foto: Andras Kralla
Merko maksab välja 92% oma eelmise aasta kasumist ehk 1 euro aktsia kohta. Dividenditootluseks teeb see umbes 10%.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.01.26, 06:00
PVC või bituumen – kumb valida? Tulevik näitab suurt vahet
Vinüülkloriid on aine, mida leidub tehases toodetud plastdetailides ning mida seostatakse „uue auto lõhnaga“. Seda tekib ka polüvinüülkloriidi ehk PVC lagunemisel. Rahvusvahelise Vähiuuringute Agentuuri klassifikatsiooni kohaselt kuulub vinüülkloriid esimese grupi kantserogeenide hulka, kirjutavad materjaliteadlane Jüri Liiv ja lamekatuste spetsialist Siim Rannik.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele