Mitmeid asju tuleks riigirahanduse parandamisel alustada teisest otsast, kirjutab Ehitustrusti juhatuse esimees Kaido Somelar vastuses Äripäeva arvamusliidrite küsitlusele.
"Miks meie saime üle-eelmisel aastal 15% väiksema üldkulude eelarve tehtud? Sellepärast, et see tuli juhtidel teha, mitte ei küsitud töötajalt, et kustkohast ta leiaks enda arvel 15% kokkuhoidu," kirjutab Ehitustrusti juhatuse esimees Kaido Somelar.
  • "Miks meie saime üle-eelmisel aastal 15% väiksema üldkulude eelarve tehtud? Sellepärast, et see tuli juhtidel teha, mitte ei küsitud töötajalt, et kustkohast ta leiaks enda arvel 15% kokkuhoidu," kirjutab Ehitustrusti juhatuse esimees Kaido Somelar.
  • Foto: Andres Haabu
Kuidas edasi? Mis saab meeskonnast? Kuidas kulusid kokku tõmmata? Kust saab tööd?

Seotud lood

Saated
  • 20.09.23, 15:55
Kaido Somelar: suurelt kukkunud elukondlikule arendusele on asendus
Kinnisvarasektoris on elukondliku kinnisvara ehitus kukkunud 60-80 protsenti, see on asendunud aga kaitsetaristuga, rääkis Ehitustrusti juhatuse esimees Kaido Somelar Äripäeva raadios.
Uudised
  • 06.07.23, 13:31
Somelar: surfiilma jätkub veel pikemalt
Eelmisel aastal kahe miljonilise kasumi saavutanud ASi Ehitustrust juhi Kaido Somelari hinnangul on viimased 3,5 aastat olnud meeletult keerulised: „Pidevalt on olnud suured ja väiksemad kriisid ning tunned ennast nagu surfar Portugali rannikul - selline tundub mulle pilt tänases majanduses. Ja tundub, et surfiilma jagub veel pikemalt.“
  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:27
Tööstus seisakuid ei talu: uksed ja laadimissüsteemid määravad äris rohkem, kui esmapilgul paistab
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele