Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Ehitushanked takerduvad enamasti tellija kesise eeltöö taha
Kõik olulisemad põhimõtted kvaliteetse ehitushanke korraldamiseks on täpsemalt kirjeldatud standardi EVS-915 uustöötluses, mis käsitleb ehitiste projekteerimise ja ehitustööde riigihangete korraldamist.
Vinüülkloriid on aine, mida leidub tehases toodetud plastdetailides ning mida seostatakse „uue auto lõhnaga“. Seda tekib ka polüvinüülkloriidi ehk PVC lagunemisel. Rahvusvahelise Vähiuuringute Agentuuri klassifikatsiooni kohaselt kuulub vinüülkloriid esimese grupi kantserogeenide hulka, kirjutavad materjaliteadlane Jüri Liiv ja lamekatuste spetsialist Siim Rannik.