• 04.12.19, 09:06
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Mikko Saavalainen: ehituse tulevik on puitelementides

Kiirenev linnastumine suurendab nõudlust elumajade järele. Selle jätkusuutlikul viisil rahuldamiseks tuleb ehitada kiiremini ja keskkonnasõbralikumalt, kirjutab Metsä Woodi äriarendusvaldkonna asepresident Mikko Saavalainen.
Mikko Saavalainen.
  • Mikko Saavalainen.
  • Foto: Seppo Samuli
Heaks lahenduseks on siin puit – ennekõike tänu pidevalt paremaks muutuvatele moodulehitamise võimalustele ja sellele, et ehitusplatsidel saab aina enam kasutada tehases varem toodetud elemente.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 14:10
Korralik rekonstrueerimine hoiab majad töökorras veel aastakümneid
Teadlikkuse tõus energiatõhususe osas on viimase 20–30 aasta jooksul teinud läbi märkimisväärse arengu. Kui sajandivahetuse eel piirduti sageli üksikute töödega, näiteks akende vahetamisega, siis tänapäeval lähenetakse hoonete uuendamisele terviklikult – alates välispiirete soojustamisest kuni nutikate tehnosüsteemideni. Termopilt OÜ juhi Toomas Rähmoneni sõnul on aastatega kogunenud palju väärtuslikku kogemust, mis aitab rekonstrueerimist teha järjest läbimõeldumalt ja tõhusamalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele