• 15.11.19, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Rohkem (ehitus)lahendusi, mis toimivad!

Klient vananeb, tema aitamiseks napib täna inimesi ja homme roboteid. Seepärast peavad ehitised olema kasutatavad kõigile, kirjutab TalTechi õigusteaduse üliõpilane ja erivajadustega üliõpilaste nõustaja Sven Kõllamets konkursile Särav tudengimõte 2019 saadetud essees.
Rohkem (ehitus)lahendusi, mis toimivad!
Transferwise'i edu näitab meile taas, et esmatähtis on luua toimivaid lahendusi, mida inimesed vajavad ja mis tekitaks kasutajas soovi maksta. Lahendused, mida soovitakse osta, panustavad majandusse üle maailma. Nende taga on piirideüleselt mõtlevad insenerid, sealhulgas ehitusinsenerid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.03.26, 15:43
Sama hind, erinev vastutus. Mis jääb turvalahenduste pakkumisi võrreldes märkamata?
Kui ettevõte vajab oma kontorile, ehitus- või tööstusobjektile turvalahendust, siis tavaliselt algab protsess üsna sarnaselt. Koostatakse lähteülesanne, küsitakse pakkumised mitmelt pakkujalt ning kõrvutatakse hindasid. Kui pakkumiste hinnad on enam-vähem sarnased, tundub valik lihtne. Valitakse pakkuja, kes mahub etteantud eelarvesse ja kelle lahendus näib piisav.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele