• 01.04.19, 09:38
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tagudes sama naela

Samaks naelaks nimetan muret ehituses valitseva pädevate juhtide vaeguse üle. Kuna olen ise tsiviil- ja tööstusehituse insener ning ka Tallinna Tehnikakõrgkoolis hoonete ehituse insenere koolitamas, keskendun olukorrale hoonete ehituse valdkonnas, kirjutab EEELi kutsekomisjoni liige, TTK lektor ja EKKA hindamisekspert Enn Tammaru.
Tagudes sama naela
Tuginedes 2017. aastal Kutsekoja eestvedamisel läbi viidud OSKA uuringu alusel koostatud tulevikuvaatele tööjõu- ja oskuste vajaduse kohta ehituses, saan oma muret oluliste numbritega illustreerida.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.02.26, 11:21
Arendaja leidis finantspartneri, kellega on jõudnud neljanda projektini
Kinnisvaraarendaja Peeter Raag on Omega Laenuga koostööd teinud viis aastat ja ütleb, et usaldusväärse finantspartneri tugi on renoveerimisprojektide juures hindamatu, sest üllatusi tuleb alati ette.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele