• 17.04.12, 11:02
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Statistika: ehitustööde maht kasvas aastaga 31%

Eesti ehitusettevõtete 2011. a. ehitustööde maht oli statistikaameti andmetel 2,4 miljardit eurot, sellest 1,7 ehitustööd omal jõul.
Omal jõul tehtud tööde maht kasvas aastaga 31%. Sellele eelnes kolm aastat, mil ehitustööde maht vähenes.
Ehitustööde mahu tipp oli 2006. a., mil ehitustöid tehti omal jõul 2,6 miljardi euro väärtuses. Tänaseks oleme sellelt tasemelt 1 miljardi võrra allpool.
Ehitusettevõtete ehitustööde maht kvartalite lõikes, miljon €

Artikkel jätkub pärast reklaami

Ehitusettevõtete ehitustööde maht aastate lõikes, miljard €
Ehitusettevõtete ehitustööde mahu muutus kvartalite lõikes, miljon €
Ehitusettevõtete ehitustööde mahu muutus aastate lõikes, miljard €

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.03.26, 10:03
Meremuuseumi katuse renoveerimine tõi maailmatasemel tunnustuse
Lennusadama kuplite renoveerimine pälvis maailma parimate katuste võistlusel lamekatuste kategoorias kolmanda koha. Tegemist ei ole üksnes ehitusliku saavutusega, vaid tunnustuse sai hoone, mille ajalugu, tehniline keerukus ja kultuuriline väärtus on erakordsed.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele