• 04.10.11, 12:32
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Statistika: ehitusmahud kasvavad veelgi

Ehitusmahtude number näitab statistikaameti andmetel üle mitmete aastate teist kvartalit järjest positiivset tõusunumbrit.
Ehitustööde maht, mis 2011. a. II kvartalis oli 567 miljonit eurot suurenes aastataguse ajaga võrreldes 17%. Sama palju ehk täpsemalt 15% suurenes omal jõul tehtud ehitustööde rahaline maht.
Ehitustööde maht on lähitulevikus suurenemas. Osalt mõjutab seda hoonete soojustusesse suunatavate ressursside turuletulek. Teisalt kasvatab ehituse rahalist mahtu arendajaid muretsemapanev ehitushindade tõus.
Ehitusettevõtete ehitustööde maht kvartalite lõikes, miljon €

Artikkel jätkub pärast reklaami

Ehitusettevõtete ehitustööde mahu muutus kvartalite lõikes, miljon €

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.04.26, 13:35
Betoon ei kuiva suvel alati kiiremini. Kuidas aitab ajutine põrandaküte ehitusprotsessi lühendada?
Betooni kuivamine võib ehitusel osutuda oodatust palju pikemaks protsessiks. Kuigi sageli arvatakse, et suvine soojus kiirendab kuivamist automaatselt, ei pruugi see praktikas alati nii olla. Kui niiskus ei pääse ruumist piisavalt kiiresti välja, võib betoon jääda niiskeks ka siis, kui temperatuur on kõrge.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele