Alates 26. jaanuarist asub Riigi Kinnisvara AS Tallinnas Järvevana tee äärde vastvalminud ärihoones aadressil Lelle tänav 24.
RKASi juhatuse esimehe Jaak Saarniidu sõnul on ettevõtte töömaht viimastel aastatel jõudsasti kasvanud ja seni eri paigus asuvate struktuuriüksuste ühe katuse alla viimine on organisatsiooni edasist arengut silmas pidades loogiline samm.
RKASi uues asukohas on ettevõtte kasutuses neli korrust kogupinnaga ligi 2000 ruutmeetrit. Bürooruumide kasutamiseks on sõlmitud 5-aasta pikkune üürileping osaühinguga Jävevana Kvartal I. Üürpind leiti avaliku konkurssi teel.
Uue kontori naabruses asuvad ka mitmed ehitusettevõtted (Merko, Nordecon, Astlanda) ning lisaks ka ehitussektori ettevõtjate liidud.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Ehitusuudised.ee toimetus
Seotud lood
Betooni kuivamine võib ehitusel osutuda oodatust palju pikemaks protsessiks. Kuigi sageli arvatakse, et suvine soojus kiirendab kuivamist automaatselt, ei pruugi see praktikas alati nii olla. Kui niiskus ei pääse ruumist piisavalt kiiresti välja, võib betoon jääda niiskeks ka siis, kui temperatuur on kõrge.