• 08.04.24, 08:14

Mihkel Nestor: Eesti inflatsioon ja jätkuv hinnatõus üllatab

Suures osas Euroopast on inflatsioon aeglustunud 2% lähedale. Seetõttu hakkab Euroopa Keskpank intressimäärasid alandades laenajate elu peagi lihtsamaks muutma. Kahjuks peavad Eesti tarbijad aga endiselt rinda pistma naabritest kiiremini kallinevate hindadega, on SEB majandusanalüütik Mihkel Nestor Eesti üllatunud, et meie hinnatõusul on veel ruumi.
Mihkel Nestor: Eesti inflatsioon ja jätkuv hinnatõus üllatab
  • Foto: Andras Kralla
Euroala keskmine inflatsioon on märtsiks kahanenud kõigest 2,4%ni. Meeldetuletuseks: see küündis veel aasta tagasi 7% lähedale.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele