(Sisuturundus)Miks valida kunstmuru?

Mis on sisuturundus? >

Tänapäeval pole kunstmuru enam vaid spordiväljakute pärusmaa, aina jõudsamalt tungib kunstmuru ka aedadesse, terrassidele ja rõdudele. Inimeste elutempo on muutunud kiireks ja mis oleks parem, kui nautida pärast väsitavat päeva oma aeda, kus kõik on korras. Oma kogemusi kunstmuru kohta jagavad Silverline OÜ juhatuse liikmed Priit Gutmann ja Reijo Erin.

Kunstmuru kasuks otsustades ei pea te enam muretsema kastmise, niitmise ega ka mullamuttide pärast. Kasutusvõimalusi on tehismurul lõputult – tuleb vaid lasta fantaasial lennata.

Kunstmuru on läbi teinud suure arengu, muutudes äärmiselt sarnaseks loodusliku muruga – see on mõnusalt pehme ja vastupidav ilmastikutingimustele, lisaks on ka kunstmuru välimus loodusliku muruga sarnasemaks muutunud. Looduslik muru on väga vastuvõtlik ilmamuutustele ja nõuab palju hoolitsust, kunstmuru on seevastu suure koormustaluvusega, moodustades kõva ja vastupidava, hooldaja- ja keskkonnasõbraliku lahenduse. Valikus on nii heledaid, tumedaid kui ka mitmetoonilisi variante, muru kõrgus võib olla 10–65 mm.

Tehismuru pakutakse erinevatele spordiväljakutele, laste mänguväljakutele, koerte harjutusväljakutele, linna rohealadele, lamekatustele, aedadesse, terrassidele, rõdudele – kasutusvõimalusi on tehismurul lõputult, tuleb vaid lasta fantaasial lennata. Silverline OÜ tootevalikus on üle 60 erineva tehismuru toote, mis erinevad kasutusvaldkonna, värvuse, tiheduse, kõrguse, koostise, kvaliteedi ja valmistamise tehnoloogia poolest – nii on võimalik igaks otstarbeks vastav lahendus leida.

Lihtsasti hooldatav kunstmuru eramaja aeda

Aga milleks siis ikkagi valida oma aeda just kunstmuru? Kunstmuru saab kasutada kõikjal, kaasa arvatud kohtades, kus loomulik muru ei kasva või nõuab suurt vaeva. Kuigi tehismurukattega aia rajamine võib esialgu kallis tunduda, säästab see ajapikku kindlasti nii teie raha kui ka energiat. Kunstmuru kasuks otsustades ei pea te enam muretsema kastmise, niitmise ega ka mullamuttide pärast. Ainsa miinusena kunstmuru puhul võib välja tuua selle, et kunstmuru ei suuda pakkuda värskelt niidetud muru lõhna, kuid samas – tänu sellele ei kasva aias enam ka umbrohtu. Elamute aedadesse, rõdudele ja terrassidele peaks paigaldama spetsiaalselt selleks otstarbeks ette nähtud kunstmuru, hea variant on näiteks väga kvaliteetne Royal Grass® kunstmuru.

Kunstmuru ka hoovis olevale laste mänguväljakule

Üha enam koguvad populaarsust mänguväljakud elamurajoonides ja inimeste enda koduaias, eriti intensiivselt kasutatakse väljakuid, kus on ronimiseks mõeldud atraktsioonid. Looduslik muru ei ela tavaliselt üle mänguväljakute rohket kasutamist ning pidevalt kasutuses oleva loodusliku muru ilu ja võlu kaob kiiresti, järele jääb kõva ja kuiv või mudane ja märgade laikudega maalapp. Sellise välimusega mänguväljak ei ole aga kindlasti ahvatlev koht mängimiseks. Kunstmuru on suurepärane ning vähe hooldust vajav alternatiiv, mis lubab lastel väljas mängida aasta läbi, luues lastele turvalise ja puhta keskkonna mängimiseks. Lisaks suurele vastupidavusvõimele ja pikale elueale, mis võib ulatuda üle kümne aasta, on kunstmuru üks suur pluss ka kiire kuivamine pärast vihma – nii saavad lapsed pärast vihma lõppemist kiiresti õue mängima minna. Samuti on kunstmuru väga suur eelis see, et kui mänguväljakul on ronimisatraktsioone, on võimalik paigaldada ka spetsiaalne kukkumist pehmendav aluskate kunstmuru alla.

Kvaliteet, ajaline täpsus ja eelarvest kinnipidamine

Silverline OÜ, mille eesotsas on Priit Gutmann ja Reijo Erin, on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille tegevusalad on kunstmuru müük ja paigaldus. Ettevõttesse kuuluvad töölised on kvalifitseeritud ja omavad töökogemust alates 2006. aastast. Kunstmuru on paigaldatud teiste seas näiteks Tallinna Hiiu Staadionile, Võru tenniseväljakule, Lilleküla sisehalli ja mitmetele erinevatele väiksematele spordiväljakutele eraaedades. Ettevõtte tegevuse peamine eesmärk on olla vääriline ja usaldusväärne partner mistahes tellijale, pidades silmas kolme olulist kriteeriumit: kvaliteeti, ajalist täpsust ning etteantud eelarvest kinnipidamist.

Lisainfo OÜ Silverline kodulehelt
www.kunstmuru.ee

www.royalinstallation.eu
silverline.estonia@gmail.com

Kunstmuru valimisel pea meeles:

- Küsi erinevaid pakkumisi – tootjaid on turul väga palju, kvaliteet ning hinnad kõiguvad seinast seina.
- Uuri, missuguse koostisega on muru – eriti muru põhi, mis hoiab muruliblesid kinni.
- Milline on murulible ise – kindlasti peaks murulible sees olema tugevdus-roog, ilma selleta kunstmuru lamandub ja kaotab oma pehmuse.
- Milline on vee läbilaskevõime ja vastupidavus UV-kiirtele.
- Odavamad kunstmurud helgivad päikese käes
– see on silmadele halb, seega ei tohiks jätta seda tähelepanuta.

 

KOMMENTAAR KLIENDILT:

Kätlin Viilukas, Kohvik Muinasjutt
Otsustasime paigaldada oma kohvikusse kunstmuru just sel põhjusel, et kohviku temaatika on muinasjutud ning soovisime luua sellist looduses olemise tunnet. Kunstmuru tellisime Silverline OÜst. Ka meie klientidele on muru muljet avaldanud – üks vanatädi ütles koguni, et kohvikus olev kunstmuru meenutab talle tema kunagist koduaeda, loob hubase kodutunde. Meie oleme rahul!

 

 

 

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Osale arutelus Saada sõbrale Prindi

Osale arutelus

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Seotud lood

Kuva rohkem

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

september 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed