Kuidas ennetada kulukat ja närvesöövat vara jagamist?

Kinnisvaraturul toimuvate tehingute arv tõuseb viimastel aastatel kasvavas tempos. Samasugust kasvu näitavad reeglina ka varajagamise vaidlused, kui majanduskeskkond ühel hetkel taas langusele pöörab.

Seetõttu on enne kinnisasja omandamist oluline mõelda läbi, kuidas tehing võimalike hilisemate vaidluste vältimiseks struktureerida. Varalised vaidlused on tavaliselt mõlemale osapoolele nii raha-, aja- kui ka närvikulukad, mistõttu tasub vaidluse ennetamine end n-ö kuhjaga ära.

26. septembril Äripäeva veebiseminaride keskkonnas toimuval seminaril Vara jagamine räägivad kinnisvara jagamisega seonduvatest probleemidest kinnisvarahindaja Karin Lapp ning vandeadvokaat Aidi Kallavus.

Seminaril arutletakse olulisemate teemade üle, mida peaks endale selgeks tegema enne tehingu toimumist, samuti on osalejatel võimalus esinejatele küsimusi esitada.

Veebiseminar annab väärt nõu nii investeerijaile, kinnisvara oma tarbeks soetajaile, praegustele omanikele kui ka tehingunõustajatele, maakleritele ja hindajatele. 

Pane ennast kirja SIIN.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed