Endisesse Sotsiaalministeeriumi majja tulevad korterid

Tallinnas Gonsiori tänaval asuvas endises Sotsiaalministeeriumi majas algas ehitus, mille käigus rajab Kaamos Kinnisvara majja 80 omanäolist kõrgete lagedega 1-4 toalist korterit.

Maja täieliku rekonstrueerimise käigus vahetatakse välja ventilatsiooni- ja tehnosüsteemid ning paigaldatakse uued kõrge müra- ja soojapidavusega aknad.

Maja ajalooline välisfasaad sälitatakase ja tehakse vaid vajalikud fassaadiparandused ning värvimistööd pleekinud seina värskendamiseks. Korterid valmivad aprillis 2019.

Tegemist on ajaloolise majaga, mille projekteerisid 1950ndatel tuntud arhitektid Peeter Tarvas ja Heiki Karro. Renoveerimisprojekti ehk korteri plaanid ja lahendused tegi arhitekt Aigar Roht, AB Korrus.

Hoone rekonstrueerimisel säilitatakse algupärane fassaad ja taastatakse võimalikult palju maja sees: trepikojad, fuajee, osaliselt laekarniisid jne. Ühtlasi täiustatakse maja kõige uue ja modernsega, mis on tänapäeval terviklikuks elamiseks vajalik. Sisekujunduse on loonud sisearhitektid büroost Arhitect11. 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed