Priisle äripark saab kaks uut hoonet

Eventus Ehitus alustab koostöös kinnisvaraarendaja Hammerheadiga Tallinnas Lasnamäel Priisle Äripargi III etapi äripindade ehitust.

“Suvel algava III etapi ehituse raames kerkib äriparki juurde kaks hoonet, mis suurendab siinse ärikeskkonna pea 50 ettevõtteni,” rääkis Uus Maa Kinnisvarabüroo äripindade juhtivmaakler Kristjan Ploompuu. “Uusi hooneid iseloomustab esinduslik arhitektuur ja need on projekteeritud, võttes arvesse kõiki kaubandusele omaseid eripärasid.”

Ploompuu sõnul saavad uued hooned esindusliku fassaadi kaugelt silmatorkav LED valguslahenduse ja maast laeni vitriinakendega. Hoonete arhitekt on Ivo Rebane. 

Praegu rajamisel oleva III etapi valmimistähtajaks on 2019. aasta suvi. Uutes hoonetes saavad olema pinnad vahemikus 60-1200 m2, mida on soovi korral võimalik omavahel ka ühendada. 

Priisle Äripark on uus kaubandus-, teenindus- ja logistikapark Lasnamäel, mille ehitus sai alguse 2015. aastal ning kus on tänaseks valminud kaks ärihoonet.

Rajatav äripark laiub kokku 3,1 hektarisel maa-alal ning on plaanitud valmis ehitada neljas etapis. Äripargi kaks esimest hoonet on koduks 21 üürnikule.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

november 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed