Ehitusfirma, mis maksab palka üle 16 000 euro kuus

Kõige kõrgemat töötasu maksev väikefirma on puitmaju püstitav Gare Building, mille kahe töötaja keskmine töötasu oli mullu 16 462 eurot kuus. Võrreldes 2015. aastaga langes selles ettevõttes töötasu mullu 14%, selgub Äripäeva koostatud väikefirmade Palga TOPist.

Gare Building püstitab puitkarkassmaju, ettevõtte põhiline tegevuskoht on Norra. Eelmisel aastal toimus Gare Buildingus palju muutusi, andis ettevõte majandusaasta aruandes teada. 2016. aasta mais muutus juhatuse koosseis. Alates maist on juhatus üheliikmeline. Augustis toimus muutus omanikeringis, ettevõttel on nüüd üks omanik Rainis Saar, kes laenas sellele käibevahendeid.

Ettevõte korraldas ka oma tööd ümber, et saaks korraga rohkemate projektidega töötada. Sellega seoses investeeriti ka uutesse tööriistadesse, tööriietesse ja tööohutusse, mis suurendas 2016. aasta kahjumit. 750 017 euro suuruse käibe juures ulatus kahjum 126 270 euroni. Aasta varem oli kahjum sama suure käibe juures poole väiksem. Ümberkorraldustest ja investeeringutest tulenev tulu on planeeritud 2017. aastasse. Tänavuseks ootab ettevõte 1,2 miljoni euro suurust käivet.

Gare Building on asutatud 2009. aastal. Ettevõte on koos partneritega aidanud uue suvila ehitada ligi sajale perele Oppdali, Trysili ja Högevarde piirkonnas. väike

Loe teistest palgaheldetest väikeettevõtetest Äripäevast.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed