Jäänud veel loetud päevad kandideerida Aasta betoonehitiseks

Aasta betoonehitiseks 2015 kuulutati Ihaste sild.
Aasta betoonehitiseks 2015 kuulutati Ihaste sild.

Eesti Betooniühing ja Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit ootavad konkursile Aasta betoonehitis 2017 töid kuni 1. detsembrini.

Konkursi eesmärgiks on tõsta betooni kui kodumaise ehitusmaterjali mainet ning kaasa aidata betoonarhitektuuri, betoonitehnoloogia ja betoonehituse arengule.

Betoonehitise konkursile võib esitada  ehitisi – hooneid ja rajatisi – mis antakse tellijale üle 2017. aasta jooksul ja mida ei ole antud konkursile varem esitatud. Esitada võib ka konstruktsioone ja menetlusi.  

Võidab objekt või menetlus, kus oluline panus on olnud Eestis registreeritud ettevõtjate tööl ja Eestist tarnitud betoonmaterjalidel. Võidutöö valimisel arvestatakse objekti projekteerimise ja ehitamise professionaalsust ning nõudlikkusastet, kvaliteeti ja innovaatilisust.

Peaauhind kuulub võiduidee autorile. Äramärkimist leiavad võitnud objekti tellija, projekteerija, ehitaja, raketise tarnija ja betooni tarnija.

Þüriisse kuuluvad Eesti Arhitektide Liidu, Eesti Betooniühingu, Eesti Ehitusinseneride Liidu, Eesti Ehitusettevõtjate Liidu, Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liidu, Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu, Kunda Nordic Tsemendi ja ehitusajakirjanduse esindajad. Þürii kokkukutsujana toimib konkursi korraldaja.

Konkursile tööde esitamise tähtaeg on 1. detsember 2017. Võitja kuulutatakse välja üleriigilisel Betoonipäeval 2018. aasta märtsis.

Aasta parimate betoonehitiste väljaselgitamise konkurssi korraldatakse juba 17 aastat. 

Osalemisankeedi leiad SIIT.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

oktoober 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed