Elme Metall ehitab Soome uue lao- ja tootmiskompleksi

BLRT Gruppi kuuluv Elme Metall rajab Soome Parolasse uue lao- ja tootmiskompleksi. Uus kompleks valmib juba aasta lõpuks.

Lao- ja tootmiskompleksi ehitusmaksumust firma praegu ei avalda. Küll aga on teada et uues kompleksis on pinda 2000 ruutmeetri jagu, juurde tuleb veel seadmete kulu.

Elme Metalli juhatuse esimees Georgi Grigorjan ütles pressiteate vahendusel, et Parola tehas aitab laiendada firma tootevalikut ja edendada teenuste kvaliteeti. Soomesse läks BLRT Grupi metallifirma 2011. aastal ning praeguseks on valtsmetalli ja sellest tehtud kauba müügimaht üle 25 000 tonni.

Lisaks Eestile ja Soomele tegutseb Elme Metall ka Lätis, Leedus, Poolas ja Venemaal. Seni on BLRT Gruppi kuuluval valtsmetallimüüjal ning metallitööstusel 14 ladu ja viis teeninduskeskust ning laopinda umbes 300 000 ruutmeetri jagu.

BLRT Gruppi kuuluv Elme Metall tegeleb valtsmetalli müügi ning metalltoodete töötlemisega. Elme Metall tegutseb laevaehituse, maismaa ja avamere tuuleenergeetika, nafta- ja gaasitööstuse, masinaehituse, samuti tööstus-, tsiviil- ja taristuehituse sihtturgudel. 

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed