Eventus Ehitus peab Malmö maja sarikapidu

Täna tähistavad arendaja Malmo Maja ja Eventus Ehitus Pärnus Malmö tänavas asuva korterelamuarenduse maksimaalse kõrguse saavutamist.

Aasta lõpuks valmiva viiekorruselise 40 korteri ja 3 esindus- ja büroopinnaga ligi 3700 m2 suletud netopinnaga maja kogumaksumuseks kujuneb ligi viis miljonit eurot.

Malmö Maja on projekteerinud Arcus Projekt. Arhitekt on Tiit Raev. Sisekujunduse autoriks on sisearhitekt Tiiu Truus.

Väljaspool Pärnu keskaegse linna piiri, praeguse Rüütli-Hommiku-Malmö-Ringi tänavatega piirneva vaikse kvartali loodenurgal asuva arenduse arhitektuurne lahendus lähtub ajaloolisest- ja naaberhoonestusest.

Hoone on lahendatud logistiliselt terviklikult: parkimine on viidud hoone null- ja osaliselt esimesele korrusele, olles tänavalt nähtamatu ja sisehoovist eraldatud.  Rõdud ja katsueterrassid võimaldavad rajada katuseaiad otse linna südamesse.

Kodumaisel kapitalil põhinev Eventus Ehitus OÜ on 2005. aastal asutatud ehituse peatöövõtuga ja projektijuhtimisega tegelev ettevõte. Pärnumaal varasemalt teostatud objektidest on märkimisväärsemad Pärnu Rannastaadion, Lottemaa Teemapark ja Pärnu Vana-Turu uus hoone.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed