Uus-Tammelinna elurajoon Tartus võtab ilmet

Korterelamud Tammelinna elurajoonis on kolme- kuni viiekorruselised.
Korterelamud Tammelinna elurajoonis on kolme- kuni viiekorruselised.

Nordeconil on Uus-Tammelinna elurajoonis üheksast majast valmis viis, viimane neist valmis äsja. Veel käesoleval aastal algab linnaku üheksast majast kuuenda ehitus.

Nordecon alustas Tartus Tammelinnas Savi ja Haraka tänaval uue elamupiirkonna ehitusega 2014. aasta kevadel ning kokku plaanitakse piirkonda ehitada üheksa hoonet.

1. detsembril algab linnaku üheksast majast kuuenda, 4-korruselise maja ehitus aadressile Haki 6, maja valmib 2017. aasta augustis. Haki 6 majja on planeeritud muu hulgas ka 2toalised korterid, milles on võimalik köök suurest elutoast eraldada. Haki 6 kortermajas on 24 korterit, 4 neist ka 1toalised.

Korterelamud Tammelinna elurajoonis on kolme- kuni viiekorruselised, milles on vastavalt 15 kuni 25 korterit. Hoonete arhitekt on Indrek Näkk arhitektuuribüroost INA. Uus-Tammelinna majade korterid on nii ühe-, kahe-, kolme- kui ka neljatoalised. Kinnistule pääseb mööda vastvalminud Savi tänavat. Igal korteril on rõdu, kuhu pääseb elutoast. Suuremates neljatoalistes korterites on saun ning ühel magamistoal lisarõdu.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

oktoober 2017

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

HILTI is looking for a SALES REPRESENTATIVE

Manpower OÜ

03. november 2017

DEROSSI OÜ otsib PROJEKTIJUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

05. november 2017

Ehituse erilehed