Vink: ehituses tööd on, saame hakkama

"Kuna ehituses on ajad hetkel pigem paremad, siis tuleb hoolikalt üldise majanduse signaale jälgida. On üldteada, et kui muu majandus pidurdub, siis kajastub selle mõju ehitusele üksjagu hiljem, nii-öelda viitajaga,“ rääkis AS Nordecon juhatuse esimees Jaano Vink Äripäevale ootusi järgmiseks aastaks kommenteerides.

Ehituses on praegu paremad ajad, ütles Nordecon ASi juhatuse esimees Jaano Vink. Järgmise aasta eelarvele Nordecon Vingi sõnul veel mõtlema pole hakanud, kuid selle juurde asudes peavad nad silmas eelkõige seda, et kiiresti muutuvas turuolukorras oleksid kulud igal juhul kontrolli all.

Töötajaid Vingi sõnul ilmselt juurde pole vaja, kui, siis õige pisut, kuid töötajate vähendamiseks ta samuti põhjust ei näe. "Ehitusturul tööd on ja olemasolevate lepingute portfell tagab suhtelise kindlustunde,“ märkis Vink.

Tuleviku prognoosimine on praeguses maailma olukorras raske, nentis ta. „Midagi kindlalt juhtuvat ei oska mina uskuda, pigem usun, et me ei tea, mis täpselt ees ootab – see on kindel. Ja samas usun, et Nordeconi meeskond saab hakkama nii kriisis kui ka buumis, sest viimase kümnendi muutused on meile nii mõndagi õpetanud,“ lisas Vink.

Loe ettevõtjate ootustest järgmiseks aastaks pikemalt Äripäevast. 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

november 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed