Vaata, keda premeeriti Viimsi riigigümnaasiumi arhitektuurikonkursil

RKAS

Viimsi riigigümnaasiumi hoone arhitektuurivõistlusel anti lisaks peapreemiale välja teise ja kolmanda koha preemia ning kaks eripreemiat.

 

Konkursile laekunud seitsmeteistkümne võistlustöö hulgast tunnistati parimaks Novarc Group AS ja KAMP Arhitektid OÜ ühine ideelahendus Novarc Group AS ja KAMP Arhitektid OÜ ühine ideelahendus ieelahendus märgusõnaga „CLT“. Ideelahenduse autoriteks on Jan Skolimowski, Peeter Loo ja Kaspar Kruuse. Loe võidutööst lähemalt siit.

Teise koha vääriliseks tunnistati BOA OÜ töö pealkirjaga „Fifty-Fifty“ (autorid: Jürgen Lepper, Anto Savi ja Maiu Hirtentreu).

Kolmanda koha vääriliseks tunnistati Salto AB OÜ ideelahendus „Avarus“ (autorid: Ralf Lõoke, Maarja Kask ja Helin Vahter).

Lisaks anti välja ergutuspreemia Arhitekt11 OÜ poolt esitatud ideelahenduse „Delta“ eest (autorid: Illimar Truverk, Sander Paljak, Hannelore Kääramees, Joanna Kordemets, Helina Maalt, Annika Laidroo ja Janar Toomesso) ning OÜ b210  ideekavandi „VUNK“ eest (autorid: Aet Ader, Kadri Klementi, Mari Hunt, Karin Tõugu, Mari Möldre, Nele Ðverns ja Kaisa Lindström).

Ideekonkursi preemiafond on kokku 18 000 eurot, mis jaguneb järgmiselt: esikoht 6 500 eurot, teine 4 500 eurot, kolmas 3000 eurot ja mõlema ergutuspreemia suurus 2000 eurot.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Endover otsib eriosade ehitustööde projektijuhti

Endover KVB OÜ

30. aprill 2018

Harmet otsib INSENER-PROJEKTEERIJAT

Harmet OÜ

20. mai 2018

EVOPIPES otsib MÜÜGIINSENERI

SIA EVOPIPES

01. mai 2018

Ehituse erilehed