Maanteeameti juhiks sai Priit Sauk

Priit Sauk
Priit Sauk

Täna nimetas majandus- ja taristuminister Maanteeameti uueks peadirektoriks eestis varasemalt erinevaid ehitusettevõtteid juhtinud Priit Sauki, kes asub ametisse 14.septembril.

Minister Kristen Michali sõnul rääkisid konkursil Priit Sauki kandidatuuri kasuks tema töökogemus ja otsusekindlus senistel töökohtadel. „Saukil on väga hea kogemustepagas erasektori ettevõtete juhtimisest, mis sobib ka Maanteeameti seatud eesmärkide elluviimiseks. Soovin ameti uuele juhile edu ning kogu Maanteeameti personalile head uut tööhoogu.“

Priit Sauk on pikaajalise ja mitmekesise kogemusega juht, kes on viimastel aastatel juhtinud ehitusettevõtet SRV Ehituse AS. Saukil on juhtimiskogemus ka ettevõtetest Teede REV2 AS, AS YIT Ehitus, AS Koger ja Partnerid ning AS Tartu Maja. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ehitusteaduskonna ehitusinseneri erialal.

"Loodan oma kogemustele tuginedes aidata kaasa Maanteeametis viimastel aastatel alustatud muudatuste elluviimise jätkumisele ja kujundada Maanteeametist uuendusmeelne klienditeenindusele orienteeritud organisatsioon, kus töötavad motiveeritud ja pühendunud spetsialistid." sõnas Priit Sauk.

Maanteeamet on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, mille põhiülesanneteks on teehoiu korraldamine, enam kui 16 500 kilomeetril riigimaanteedel ohutuks liiklemiseks vajalike tingimuste loomine, liikluse ja ühistranspordi korraldamine, teede ehituse järelevalve ning riikliku teeregistri, liiklusregistri ning ühistranspordiregistri pidamine. Maanteeameti aastaeelarve on ca 200 miljonit eurot, ametil on üle 500 töötaja.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

jaanuar/​veebruar 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Artekom otsib B2B MÜÜGISPETSIALISTI

M-Partner HR OÜ

05. märts 2018

Bonava otsib ARENDUSE PROJEKTIJUHTI

Bonava Eesti OÜ

28. veebruar 2018

Mapri Ehitus otsib EELARVESTAJAT

Mapri Ehitus OÜ

25. veebruar 2018

Ehituse erilehed