Nordecon hakkab ehitama Tapa linnaku kasarmut

Tapale ehitatav liitlaste kasarmu projekt koostatakse 2014. aastal Võrru ehitatud Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste lahingukooli kasarmu-õppehoone baasil
Tapale ehitatav liitlaste kasarmu projekt koostatakse 2014. aastal Võrru...

Nordecon AS ja Kaitseministeerium sõlmisid töövõtulepingu Tapa linnakusse rajatava kasarmu projekteerimis- ja ehitustöödeks. Kolmekordse hoone brutopinnaks saab olema 5100 m2.

„Uus kasarmu ehitatakse Eestis rotatsiooni korras teenivatele liitlasüksustele ja siia lühemaks ajaks õppustele saabuvatele liitlastele,“

“On heameel tõdeda, et sõlmitud lepingu alusel on meil taaskord võimalus tõestada väga nõudlikule tellijale, et Nordeconi meeskond oskab ja suudab hästi ehitada nii Eesti kaitseväele kui ka tema liitlastele,“ ütles Nordecon AS juhatuse esimees Jaano Vink.

Tapa sõjaväelinnakusse kavandatavas kolmekordses kasarmus saab olema 300 magamiskohta, 13 õppeklassi, 32 töökohta, ruumid erinevateks ladudeks, varustuse hoolduseks ja õppetööks simulaatoritega. Suletud brutopinda saab hoonel olema kokku ca 5100 m2. Projekt koostatakse Võrru ehitatud Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste lahingukooli kasarmu-õppehoone baasil.

Kasarmu valmimine on planeeritud järgmise aasta kevadesse. Lepingu maksumus koos käibemaksuga on 4,6 miljonit eurot ja raha tuleb Vabariigi Valitsuse eraldatud liitlaste vastuvõtmiseks kavandatud vahenditest.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Harmet otsib PEAINSENER

Harmet OÜ

07. juuni 2018

ASTEL EST OÜ otsib TEHASEJUHTI

M-Partner HR OÜ

05. juuni 2018

Q-HAUS BALTIC OÜ otsib PROJEKTIJUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

31. mai 2018

Ehituse erilehed