• 04.02.15, 09:26
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

PROJEKT: Sõpruse 157

Esimene Green Building kontseptsioonile vastavalt projekteeritud büroomaja, mis on kavandatud ja rajatud algusest peale olema esimene keskkonnasäästlikkust ja energiaefektiivsust rõhutav büroohoone Eestis.
PROJEKT: Sõpruse 157
  • Foto: Hepsor OÜ
Ehitusuudised.ee pakub võimalust tutvustada ehitussektori ettevõtjatel juba valminud, ehitusjärgus või planeeritavaid objekte. Kui soovid, et ka Teie projekt oleks võta ühendust [email protected] 
Vaata ka teisi projekte.
Projekti nimi: Sõpruse 157: Hepsor OÜ: Valmis
Klient/Tellija
Staatus

Artikkel jätkub pärast reklaami

Investeeringu maht: 3 200 000€: 2 700 000€
Ehitusmaksumus
Asukoht: Tallinn: Büroohoone: Mitt&Perlebach OÜ: Arhitektuuribüroo Pluss: Arhitektuuribüroo Pluss: Arvo Tragon kestvus: kevad 2013 sügis 2014: 2560 m2 üüritavat pinda:
Kategooria
Peatöövõtja
Arhitekt
Projekteerija
Ehitusjärelevalve

Artikkel jätkub pärast reklaami

Ehitustööde
 Projekti maht
Tunnustused
Keskkonnasõbralik Ettevõte 2014. Tänukiri.Tallinna Ettevõtlusauhinnad 2014. Nominent, tänukiri.
Märkused:
Esimene Green Building kontseptsioonile vastavalt projekteeritud büroomaja Eestis. Innovaatilised arhitektuursed ning tehnilised lahendused energia- ja keskkonnasäästu eesmärgil, hoone on projekteeritud vastavalt Green building sertifikaadi nõuetele. Maa kütab ja maa jahutab: talvel kasutatakse küttesüsteemina energiavaiade näol toimivat maakütet, suvel kasutatakse sama süsteemi hoone jahutamiseks. Büroohoonetes kasutatavast veest ligi 75% ei pea vastama joogivee kvaliteedile. Tulenevalt eelnevast toimub hoone veevarustus osaliselt ühisveevärgi baasil ja osaliselt kasutatakse sadevett.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.25, 10:44
Eesti firma lubab välisvoodrilaudadele 50 aastat garantiid
Kevadel hooldame niidukeid ja õlitame terrasse, aga puitfassaadi hooldamine ei tule sageli mõttessegi ning ega see polegi iga-aastane töö. Ent kui fassaadihooldus jääb pikalt tegemata, võib peagi ees oodata voodrilaudade vahetus, mis on suur ja kulukas ettevõtmine ka siis, kui otsustad seda oma jõududega teha.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele