Viimane võimalus saada Ehituse võtmeisikute leksikoni

Veel sel nädalal kuni reedeni on võimalik esitada andmeid Äripäeva Infopanka Agent, et olla nähtav värskes Eesti Ehituse võtmeisikud 2014 leksikonis. Leksikon ilmub oktoobri alguses.

Eelmine ehitussektori isikuid tutvustav „Ehitamise 2416 võtmeisikut“ leksikon ilmus 2003. aastal.

Ehituse võtmeisikute leksikoni ootame osalema ehitussektoris tegelevate suuremate ettevõtete juhte ja võtmeisikuid, sh ehituse, ehitusmaterjalitootjate ning samuti projekteerimisfirmade võtmeisikuid.

Ootame ehitussektori võtmeisikute CV-sid ja fotosid e-aadressile leksikon@aripaev.ee, samuti saab esitada oma andmeid, täites leksikonis osalemise ankeedi SIIN.

Kui saadate oma andmed enne 22. augustit märksõnaga "ehitusuudised", osaled loosimises, kus jagame välja kolmele võitjale tasuta leksikoni, mille saadame kohale postiga.

Ehituse võtmeisikute leksikon ilmub planeeritavalt 2014. aasta septembris. Andmete avaldamine raamatus on tasuta. Loodame Teie kaasabile kavandatava leksikoni koostamisel, mis koondab ühte väljaandesse Eesti majanduselu võtmeisikud.

Äripäev on kirjastanud võtmeisikute leksikone juba üle 12 aasta, esimene leksikon „Tippjuhid“, ilmus 2002. aastal. Kaheteistkümne aasta jooksul oleme välja andnud seitse Tippjuhtide leksikoni, kolm maakonna võtmeisikute leksikoni ja üle 10 valdkonna võtmeisikute leksikoni: viimati nt „Halduse võtmeisikud“ ja „1024 IKT võtmeisikut“.

Leksikonide eesmärk on väärtustada valdkondade võtmeisikuid ning ühtlasi kajastada Eesti ettevõtluse ajalugu. Oleme kirjutanud Eesti majandusajalukku üle 25 000 võtmeisiku ja nende eluloo.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed