Nordeconil valmis Narva Astri keskus

Nordecon AS lõpetas Narvas enam kui 18 miljonit eurot maksma lläinud ASTRI Keskuse III järgu ehitustööd ning seeläbi Ida-Virumaa suurimaks tõusnud kaubandus- ja meelelahutuskeskus avab homme külastajatele vastvalminud laienduse.

„Ehitajana on hea meel, et Nordeconil õnnestus osaleda ASTRI Keskuse mitme  etapi väljaehitamise juures, mis on märk koostööpartnerite sobivusest," ütles Nordecon ASi juhatuse liige Erkki Suurorg.

Ehitustööde käigus lammutati Narvas Tallinna mnt 41 asuva olemasoleva kaubanduskeskuse ühekordne hooneosa ja rajati asemele uus kolmekorruseline hoone, mis sisaldab ligikaudu 19 000 ruutmeetrit uut kaubanduspinda koos toitlustuskohtade ja meelalahutusvõimalustega.  Samuti ehitati välja parkimismaja koos avatud parklaga kokku pea 550  autole ja korrastati ümbritsevaid tänavaid.

Keskuse kogupind koos parkimismajaga suurenes 41 000 m2-ni ehk siis ASTRI Keskusest sai sellega Ida-Virumaa suurim kaubandus- ja meelelahutuskeskus. Kaubanduskeskuse juurdeehituse koguinvesteeringu maksumuseks on ligi 20 miljonit eurot. Keskuse ehitustööd algasid aprillis 2013.

Viimase aasta Nordeconi ehitatutud kaubanduspinnad:
- Rocca al Mare keskuse laiendus
- Võru Selver
- Kristiine kaubanduskeskuse ümberehitustööd

Osale arutelus

  • Ehitusuudised.ee toimetus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed