Postimajast saab moodne büroo- ja kaubandushoone

Tallinna südalinnas asuv postimaja hoone saab järgmiseks aastaks uue ilme. Hoones hakkavad olema nii büroo- kui ka kaubanduspinnad. Hoone ehitus saab peagi avalöögi.

Hoone ehituse projektijuhtimise ja järelevalvega tegeleva ettevõtte Conviso OÜ omanik ja juhatuse liige Erki Laimetsa sõnul peaks hoone valmima 2013. aasta oktoobri lõpuks. „Praegu on valmis põhiprojekti staadium,“ ütles Laimets. „Hoone ehitus on jaotatud hangeteks. Esimene leping on juba sõlmitud ehitusettevõtte Parmeron AS-iga, kes ehitab valmis Eesti Posti uue postkontori. Käimas on klaasfassaadide tööde hange ja algamas pakkumismenetlus peatöövõtja leidmiseks“ Kütte- ja ventilatsioonisüsteemide lahenduse töötab välja Aksiaal OÜ. Elektrilahendused töötab välja elektripaigaldiste projekteerimisbüroo Contactus.

Hoone peaprojekteerija ja arhitekt on arhitektuuri- ja projekteerimisebüroo EA Reng, konstruktsiooniosa projekteerib Pike OÜ.

Hoone suuremad pinnad on juba rendilepingutega kaetud. „Eesti Post, Rimi, Newyorker, H&M, Rademar, NsKing on suurimad,“ loetleb Laimets.

Hoone omanik on Rootsi kinnisvara perefirma CA Fastigheter AB tütarfirma Promethean OÜ.

Galerii

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed