Technopolis Ülemiste tegi suure rahasüsti

Technopolis Ülemiste aktsiakapitali suurendati 2,1 miljoni euro võrra, millest 49% tasus Mainor Ülemiste AS ja 51% Technopolis Plc. Ettevõte sõnul on õige aeg linnaku kiiremaks arendamiseks.

Aktsiakapitali tõstmine on seotud linnaku kiire arenguga ning Lõõtsa 8 kolmiktorni ehitustööde finantseerimisega.

„Selline kiire areng on võimalik tänu meie finantsiliselt tugevatele ja pühendunud omanikele. Usume, et just praegu on õige aeg uute büroopindade turuletoomiseks ning linnaku edasiarendamiseks,“ märkis AS Technopolis Ülemiste juhatuse esimees Gert Jostov.

Jostovii sõnul valmib Lõõtsa 8 kolmiktorn plaanide kohaselt 2013. aasta lõpuks ning see toob linnakusse juurde 26’000 m² büroopinda.  Sellega kaasneb ka linnakus tööl käivate inimeste arvu tõus 50% võrra, mis tähendab, et 2014. aastal töötab Targa Äri Linnas ca 6 000 inimest.

Technopolis Ülemiste AS  on Tallinna Lennujaama naabruses asuv Targa Äri Linn. Linnakusse rajatakse üle paarisaja tuhande ruutmeetri büroopinda ning kerkivad kõrgtehnoloogilised tehased. Lisaks ärikinnisvara arendamisele pakutakse erinevaid äri- ja arendusteenuseid.

Technopolis Ülemiste omanikeks on Technopolis Plc (51%) ja Mainor Ülemiste AS (49%), peale aktsiakapitali tõstmist on Technopolis Ülemiste aktsiakapital 25 647 030 eurot.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed