Priit Sauk: SRV plaanib Eestis kasvada

Alates selle aasta juulist juhib SRV-d Eestis endine Trev-2 juhatuse esimees Priit Sauk. Sauga sõnul näeb Soome kontsern Eestis ehitus- ja kinnisvaraturul potentsiaali.

„Jah, info vastab tõele,“ ütles Priit Sauk ehitusuudiste küsimusele, kas vastab tõele, et lühiajaliselt Soomes SRV kontserni all hankekonsultandina töötanud Sauk on alates juulist SRV Ehituse ja SRV Kinnisvara juhatuse esimees. Soomest Eesti SRV-d juhtima tulla oli Sauki kinnitusel kontserniga ühine otsus.

Sauki sõnul on SRV-l Eestis suured plaanid. Plaanis on arendada edasi kinnisvara ning võtta osa hangetest. Praegu omab SRV kinnisvara Tallinnas, selle lähiümbruses, Tartus ja Pärnus.

Hetkel on SRV-l Eestis töös Saue linna lähedal Vaasan OY leivatehase ehitus, kuid hangetel osaletakse aktiivselt.

Sauki sõnul plaanib ettevõte võtta Eestis tööle ka uusi inimesi. „Plaanime kasvada, aga ettevaatlikult. Praegu on meil tööl kümmekond inimest, kuid kindlasti tekib vajadus uusi inimesi juurde võtta,“ ütles Sauk.

Möödunud aastal teenis SRV Eesti ehitusüksus 400 000 eurose käibe juures 4,5 mln eurot kahjumit, mis tulenes kinnisvaraarendusega tegelevate tütarfirmade kahjumitest. SRV Kinnisvara teenis mullu 550 000 eurose käibe juures 3,5 mln eur kahjumit.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed