Osula remondib Tallinna bussijaama miljoni euro eest

Hugo ja Tiiu Osulale kuuluv Tallinna Bussijaam OÜ investeerib Tallinna bussijaama renoveerimisse miljon eurot.

„Oleme teadlikud, et tegemist on reisijate jaoks teatavat ebamugavust valmistava protsessiga, kuid loodetavasti mõistetakse meie püüdlusi pakkuda paremat ja nauditavamat teenust ning koos elame selle perioodi üle“ sõnas Tallinna Bussijaam OÜ juhatuse liige Andres Osula. Tema kinnitusel säilivad busside väljumisplatvormide juures kõik vajalikud bussijaama funktsioonid nagu piletimüük, reisijate informeerimine, sularahaautomaat, pakihoiu teenus ja avalik tualett.

Ehitustööde tulemusel uueneb nii bussijaama välisilme kui interjöör kaasaegsemaks, valgusrikkamaks ning reisijatele mugavamaks, suureneb reisijate kasutuses oleva ootesaali ja kohviku pind. Lisaks vahetatakse välja kogu informatsioonisüsteem ning reisijate paremaks teenindamiseks alustab tööd infolett. Piletimüügi kiiremaks teostamiseks paigaldatakse iseteeninduslikud automaatkassad.

Ettevõte sõlmis täna ehituslepingu rekonstrueerimiseks OÜ Astlanda Ehitusega,töid alustatakse 25. juunil ja tööde eeldatav tähtaeg on selle aasta november.

Tallinna Bussijaam OÜ omanikud on Hugo ja Tiiu Osula. Ettevõte teenis 2010. aastal ca 1,5 mln eurose käibe juures ligi miljon eurot kasumit.

Osale arutelus

  • Silvia Kruusmaa

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed