Baltroofi ümarlaud keskendub standarditele

27.-28. juulil korraldab Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidu rahvusvahelise katusemeistrite võistluse Baltroof 2012. Baltroofi raames toimub ümarlaud, kus peateema on standardite loomine katusetöödele.

Võistlus toimub Põlvamaal, Mooste mõisakompleksis. Baltroofi eesmärk on laiemale üldsusele tutvustada ja propageerida katusemeistrite oskusi ja erinevaid katusekatteid.

Võistlused toimuvad kolmes kategoorias: valtsplekk-katus, kivikatus ja lamekatus. Igas kategoorias osaleb kuni 5 meeskonda, kellest parim Eesti meeskond saadetakse novembrikuus Ðveitsi noorte katusemeistrite maailmameistrivõistlustele.

Baltroofi võistluse jooksul paigaldatakse kahe tööpäeva jooksul etteantud ülesande alusel ja valmis stendile Sõltuvalt katusekattest sisaldab ülesanne keerukamate sõlmede lahendamist. Katmist vajavad korstnaümbrus, neelud ning paigaldatakse katuseaknad.

Baltroofi raames toimub ümarlaud, kus peamisteks arutlusteemadeks on standardite loomine katusetöödele ning ülevaade erinevate katuseliikide olukorrast meie turul.

Ürituse korraldaja Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liitu kuulub üle 30 Eesti katusetootja ja –paigaldaja.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Talot otsib MÜÜGI PROJEKTIJUHTI

M-Partner HR OÜ

29. aprill 2018

Endover otsib eriosade ehitustööde projektijuhti

Endover KVB OÜ

30. aprill 2018

Ehituse erilehed