Baltroofi ümarlaud keskendub standarditele

27.-28. juulil korraldab Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidu rahvusvahelise katusemeistrite võistluse Baltroof 2012. Baltroofi raames toimub ümarlaud, kus peateema on standardite loomine katusetöödele.

Võistlus toimub Põlvamaal, Mooste mõisakompleksis. Baltroofi eesmärk on laiemale üldsusele tutvustada ja propageerida katusemeistrite oskusi ja erinevaid katusekatteid.

Võistlused toimuvad kolmes kategoorias: valtsplekk-katus, kivikatus ja lamekatus. Igas kategoorias osaleb kuni 5 meeskonda, kellest parim Eesti meeskond saadetakse novembrikuus Šveitsi noorte katusemeistrite maailmameistrivõistlustele.

Baltroofi võistluse jooksul paigaldatakse kahe tööpäeva jooksul etteantud ülesande alusel ja valmis stendile Sõltuvalt katusekattest sisaldab ülesanne keerukamate sõlmede lahendamist. Katmist vajavad korstnaümbrus, neelud ning paigaldatakse katuseaknad.

Baltroofi raames toimub ümarlaud, kus peamisteks arutlusteemadeks on standardite loomine katusetöödele ning ülevaade erinevate katuseliikide olukorrast meie turul.

Ürituse korraldaja Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liitu kuulub üle 30 Eesti katusetootja ja –paigaldaja.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

detsember 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed