Ehitajad panustavad tööohutusse

AS YIT Ehitus, Tööinspektsioon ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoda allkirjastasid kolmepoolse lepingu, mille tulemusel valmistatakse töökeskkonna ja tööohutusega seotud õppefilme.

AS YIT Ehitus 100 tegevusaasta tähistamisel tõsteti esile olukorda ehituse tööohutuse valdkonnas, kus esineb sagedasti tööõnnetusi. Ehitusfirma peab oluliseks panustada olukorra panustamiseks ning selle initsiatiivil sõlmiti ka leping õppefilmide valmistamiseks.

Õppefilmide sisu poolega tegeleb Tööinspektsioon ning filmide valmistamist finantseerib YIT Ehitus, kes esitas üleskutse firma juubelil võiksid külalised sünnipäevakinkide asemel panustada hoopis tööohutusalaste filmiklippide loomisse.

Kõik allakirjutanud soovivad anda oma panuse tööõnnetuste ennetamiseks ja töötajate sisukaks väljaõppeks Eesti ehitussektoris ning näevad tööohutusteemaliste õppefilmide loomist ühe võimalusena nii tööõnnetuste vähendamisel, kui töökeskkonna parendamisel.

Lepingule kirjutasid alla AS YIT Ehituse juhatuse esimees Margus Põim, Tööinspektsioon, peadirektori asetäitja Herko Sunts, ja MTÜ Eesti Kaubandus-Tööstuskoja peadirektor Mait Palts.

Filmiklippide tootmisega tehakse algust juba juunis ja allakirjutanud on üsna kindlad, et juba õige pea jõuavad esimesed õppefilmid ka vaatajate ja abivajajateni.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Ajakiri Ehitaja

jaanuar/​veebruar 2018

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Artekom otsib B2B MÜÜGISPETSIALISTI

M-Partner HR OÜ

05. märts 2018

Bonava otsib ARENDUSE PROJEKTIJUHTI

Bonava Eesti OÜ

28. veebruar 2018

Ruukki otsib TOOTEINSENERI

Ruukki Products AS

09. märts 2018

Ehituse erilehed